5. narozeniny kluk (velký dárkový balíček)

 
  • 1 z 4
 

Sada dárků pro chlapce k 5. narozeninám - velký dárkový balíček

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 000 Kč
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
Položka byla vyprodána...
 

„Ještě před chvílí to bylo malé miminko a za chvíli už půjde do školy,“ povzdechne většina rodičů. Ale smutek není na místě – dítku postupně dozrává centrální nervová soustava a díky tomu si zdokonaluje sluchovou a zrakovou diferenciaci. Zlepšuje se koncentrace a díky slovní zásobě vás svou reakcí dítě mnohdy doslova strčí do kapsy. Chcete si to vyzkoušet? Náš narozeninový balíček vám v tom pomůže! 

 

 

 

 

Co v této sadě najdete?

 

Hru Tik Tak Bum Junior - tato hra je vemi oblíbená, podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Zapni bombu, odkryj kartu, řekni slovo,které souvisí s obrázkem na kartě a předej rychle tikací bombu dalšímu hráči. Karty jsou nadepsány v pěti jazycích – českém, slovenském, anglickém, německém a nově i francouzském. Hra je tedy vhodná i na to aby se dítě mohlo naučit základy anglického či jiného jazyka. 

 

Kovap autíčko Hawkeye ambulance bílá - kovová "retro" sanitka. Každý chlapeček chce mít svou vlastní ambulanci. S autíčkem Kovap si vaše ratolest užije spousta zábavy. 

 

Kníhu Kuba Tuba Tatuban - příběh o Kubovi a jeho ztracené tubě, který zaujme uhrančivou logikou textu o fungování podmetra, jehož obyvatelé vyrážejí mimo špičku zalidňovat peróny a dělat zmatky na přestupech, aby se cestující v podzemí necítili osamělí. Kuba má tubu. Hraje na ni rád a dobře, ale kluci, kteří toho v hlavě moc nemají, ale jsou o hlavu větší, se mu posmívají. Když tak Kuba jednou před nimi utíká, ocitne se v podmetru. Tam jsou děti špinavé a nadšené a všechno vlastně připomíná bláznivé světy, které jsme si tak rádi malovali. V jeho kulisách se odehrává příběh o ztracené tubě, kterou Kubovi z oddělení Ztrát a nálezů vrátí až vládce podmetra Tatuban.

 

To vše v krásném dárkovém balení!

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.