5. narozeniny holčička (malý dárkový balíček)

 
  • 1 z 3
 

Sada dárků pro holčičku k 5. narozeninám - malý dárkový balíček

 

Dostupnost Na dotaz
750 Kč
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
Položka byla vyprodána...
 

„Ještě před chvílí to bylo malé miminko a za chvíli už půjde do školy,“ povzdechne většina rodičů. Ale smutek není na místě – dítku postupně dozrává centrální nervová soustava a díky tomu si zdokonaluje sluchovou a zrakovou diferenciaci. Zlepšuje se koncentrace a díky slovní zásobě vás svou reakcí dítě mnohdy doslova strčí do kapsy. Chcete si to vyzkoušet? Náš narozeninový balíček vám v tom pomůže!

 

 

Co v této sadě najdete?

 

Kaleidograph Crystal -  je to hračka, hra, puzzle.. nekonečně kreativní pomůcka pro umělce a všechny kreativní lidi, které potěší skládání barevných obrazců. 12 zdánlivě jednoduchých kartiček vytvoří přes 500 bilionů různých kombinací. Kaleidograph podporuje kreativitu, odměňuje překvapením a odhalí v každém umělce. Vytvořte si svůj vlastní obraz a nebo zkuste vytvořit kombinaci podle přiloženého plakátu.

 

Knihu Zuza v Zahradách od spisovatelky Jany Šrámkové –  Zuza má zahradu. Ale ne u domu, ta zahrada je v zahradní kolonii. Kolonie znamená spoustu malých zahrad vpravo, vlevo a mezi nimi uličky. Kolonie jsou zahradní piškvorky. Za kolonií je divoká temná zahrada. Bydlí tam černý pes a možná taky strašná Stará Bela. Kdoví. Zuza se jí pro jistotu bojí. Jenže co si počít, když máte z někoho strach, ale najdete na cestě jeho klíč? Kniha je pro děti, která má napínavý příběh a dítě zaujme a vydrží u ní. Díky knížce se vaše dítě může zdokonalovat v čtení a tato kniha je velice vhodná a zaručeně se bude líbit.

 

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.