5. narozeniny holčička (velký dárkový balíček)

 
  • 1 z 4
 

Sada dárků pro holčičku k 5. narozeninám - velký dárkový balíček

 

Dostupnost Na dotaz
1 500 Kč
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
Položka byla vyprodána...
 

„Ještě před chvílí to bylo malé miminko a za chvíli už půjde do školy,“ povzdechne většina rodičů. Ale smutek není na místě – dítku postupně dozrává centrální nervová soustava a díky tomu si zdokonaluje sluchovou a zrakovou diferenciaci. Zlepšuje se koncentrace a díky slovní zásobě vás svou reakcí dítě mnohdy doslova strčí do kapsy. Chcete si to vyzkoušet? Náš narozeninový balíček vám v tom pomůže!

 

Co v této sadě najdete?

 Hru Tik Tak Bum Junior - tato hra je vemi oblíbená, podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Zapni bombu, odkryj kartu, řekni slovo,které souvisí s obrázkem na kartě a předej rychle tikací bombu dalšímu hráči. Karty jsou nadepsány v pěti jazycích – českém, slovenském, anglickém, německém a nově i francouzském. Hra je tedy vhodná i na to aby se dítě mohlo naučit základy anglického či jiného jazyka.

 

Stavebnici Zolo Groove - set skládacích umělohmotných příšerek Zolo. Obsahuje 25 dílků různých tvarů a barev, ze kterých je možné složit nepřeberné množství příšerek. Hračky Zolo podporují a rozvíjí dětskou fantazii, posilují jemnou motoriku, dětskou tvořivost, smysl pro kombinaci a 3D vidění. Jsou zábavou pro děti i dospělé.

 

 

Knihu Zuza v Zahradách od spisovatelky Jany Šrámkové –  Zuza má zahradu. Ale ne u domu, ta zahrada je v zahradní kolonii. Kolonie znamená spoustu malých zahrad vpravo, vlevo a mezi nimi uličky. Kolonie jsou zahradní piškvorky. Za kolonií je divoká temná zahrada. Bydlí tam černý pes a možná taky strašná Stará Bela. Kdoví. Zuza se jí pro jistotu bojí. Jenže co si počít, když máte z někoho strach, ale najdete na cestě jeho klíč? Kniha je pro děti, která má napínavý příběh a dítě zaujme a vydrží u ní. Díky knížce se vaše dítě může zdokonalovat v čtení a tato kniha je velice vhodná a zaručeně se bude líbit.  

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

To vše v krásném dárkovém balení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.