3. narozeniny holčička (střední dárkový balíček)

 
  • 1 z 4
 

Narozeninová sada pro holčičku - střední dárkový balíček

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 000 Kč
Výrobce Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
Položka byla vyprodána...
 

Třetí narozeniny – to je začátek předškoláckého období! Dítě zjišťuje, že lépe se mu kreslí jen pravou nebo levou rukou. Dominancí jedné ruky začínají základy grafomotoriky. Ale nenechte se zmást! Není to jen kreslení, je to hlavně hra! Souhru oka a ruky procvičuje skládání puzzlíků a stavění kostek. Otázku „Co to je?“ střídá ještě záludnější otázka: „Proč?“ – a tak se i rodič musí vydat spolu s dítětem na cestu plnou fantazie a vyprávění. Třeba s knížkou Game in dark z našeho tříleťáckého balíčku!

 

 

Co v této sadě najdete?

 

Puzzle Princezna - krásné jednoduché puzzle pro malé princezny, které touží mít vlastní pohádkový zámek. Díky této skládačce si vaše holčička nejen pohraje,ale navíc si procvičí jemnou motoriku, všímavost i trpělivost při skládání obrázku. Puzzle jsou skvělé i na rozvoj logopedických schopností. 

 

Zvířecí tubu – Domácí zvířata v tubě. Vaše dítě může zkoumat pestrý život domácích mazlíčků. Obsahuje 12 figurek různých domácích mazlíčků. Vaše ratolest poznává a učí se zvířátka.

 

Knihu Hervé Tulleta The Game in the Dark - Hra ve tmě -  zde se ocitnete ve vesmíru. Při listování se vám zjeví planety, komety, hvězdy, rakety až konečně přistanete na měsíci. Pokaždé když si knihu prohlížíte několikrát za sebou a pokaždé bude vaše vesmírné dobrodružství jiné. Podporuje dětskou fantazii a představivost.

 

  

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.