Barevný váleček

 
 

Tato barevná hračka vytváří při tlačení zvuk. Stimuluje zrak a sluch.

 

Rozměry: 6,5 x 6,5 x 5 cm

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Dostupnost Na dotaz
269 Kč
Značka Plan Toys
Kategorie Montessori
Položka byla vyprodána...
 

Barevný váleček

Barevné válcovité chrastítko s dřevěným korálkem uvnitř, stimuluje vnímání zvuku, barev, akce pohybu a zvukové reakce hračky. Vhodné pro prvotní hraní si, nácvik úchopu i orální zkoumání.

Rozměry: 6,5 x 6,5 x 5 cm

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Firma Plan Toys vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.