Míša Nejedlá

miša-300V Kidtownu pracuji už dva roky a mám ji ráda. Mám dvě malé děti, a tak mám teď k hračkám hodně blízko. A moc se mi líbí koncept, který vystihuje podstatu toho, kami v Kidtownu míříme: "Hračky pro rozvoj dítěte”. I já se pro mé děti snažím vybírat takové hračky. Protože v týmu je nás celkem hodně maminek, vycházíme si vstříc, je super, že tak mohu pracovat na částečný úvazek a mám šanci odpoledne rozvážet děti po kroužcích.

Hodně mě baví různorodá práce, stále se učím nové věci. Dříve jsem pracovala v marketingu firem Opavia, Mediatel či Telefonica O2, jiné obory šly mimo mě. Tady naopak vidím, jak funguje firma ze všech úhlů - prodej, marketing, finance. A hlavně mám fajn kolegyně, se kterými je legrace. Fajn zpestřením jsou také speciální akce jako bylo Lipno, kde jsme zajišťovali pro olympijský park hezký dětský koutek a spoustu aktivit pro děti.

Rodičům, kteří k nám do obchodu přijdou, vždy doporučuji svého favoriat, stavebnici Kaplu. Máme ji doma a mí kluci si s ní skvěle vyhrají. Fajn sjou ale také puzzle od Crocodile Creek nebo tvořivá sada Re-cycle-me. A pro svoji malou neteř teď kupuju i originální věci pro miminka - černobílé a kontrastní knížky, kuličky do ruky.

Jsem nadšený sportovec, u kterého si i odpočinu. V zimě ráda lyžuju, v létě zas jezdím inline bruslích či kole, chodím cvičit jógu. Relaxuji také čtením nebo sledováním filmů, jen na to teď bohužel nemám moc čas. Baví mě poznávání nových míst v zahraničí, ale i v ČR - s rodinou proto hodně cestujeme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.