MagnaTiles 33 Solid - neprůhledná

 
Akce Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Magnetická stavebnice MagnaTiles v pastelovém provedení s geometrickými plnými i prořezanými tvary.

Stavebnice obsahuje 33 ks: 3 velké čtverce, 10 menších čtverců, 4 pravoúhlé trojúhelníky s kruhovým průřezem, 4 pravoúhlé rovnoramenné trojúhelníky s kruhovým průřezem, 4 rovnostranné trojúhelníky plné, 4 rovnoramenné trojúhelníky s kruhovým průřezem a 4 pravoúhlé rovnoramenné trojúhelníky plné.

Určena dětem od 3 let.

Dostupnost Skladem
1 949 Kč    
Výrobce Valtech
Kategorie MagnaTiles
 

Nevšední pastelově barevná magnetická stavebnice, z níž  Vaše dítko postaví úžasné 3D stavby, jako například věže, pyramidy, zámky s průhledy, rakety, vesmírné lodě a nekonečně mnoho dalších staveb jaké jen fantazie dovolí.

Stavebnice rozvíjí dětskou kreativitu, fantazii, prostorové vnímání i jemnou motoriku. Umožní dětem také pochopit základy matematiky a fyziky. Díky svému pastelovému provedení rozvíjí i barevný jemnocit .

Stavebnice byla oceněna v oblasti vzdělávacích hraček cenou Educational Excellence.

Verze 33 ks obsahuje: 3 velké čtverce, 10 menších čtverců, 4 pravoúhlé trojúhelníky s kruhovým průřezem, 4 pravoúhlé rovnoramenné trojúhelníky s kruhovým průřezem, 4 rovnostranné trojúhelníky plné, 4 rovnoramenné trojúhelníky s kruhovým průřezem a 4 pravoúhlé rovnoramenné trojúhelníky plné.

Určena dětem od 3 let.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.