Lucka Jeřábková

Lucka-900

V Kidtownu jsem od samého začátku, kdy jsme s Janou v říjnu 2014 vytáhly roletu a uvítaly prvního zákazníka. A od té doby jsem snad byla na každé kidtowní aktivitě. A je to moc fajn, protože se tak dostanu na místa a akce, kam bych se jinak asi nikdy nepodívala. Ať to jsou české nebo zhraniční veletrhy hraček nebo olympijský park na Lipně. Tam jsme měli dětský koutek a vymýšlely spoustu zábavy pro děti. Byly to sice dva neuvěřitelně náročné týdny, ale když vidíte nadšení dětí, které si to užívají, máte radost a načerpáte spoustu energie.

V Kidtownu jsme fajn parta lidí a náš obchod se stal vlastně komunitním centrem pro rodiny, které bydlí v okolí Puškinova náměstí. Díky tomu se často i mimo práce zastavím a popovídám se spoustou lidí, je to tu prostě taková vesnice :) Navíc děti se mnou mohou být v práci, když například nemám hlídání. A to je obrovská výhoda.

Když nejsem doma, ráda sportuji. Je ale fakt, že to teď trochu zanedbávám. Ale naštěstím dětem je už šest a devět, a tak spoustu sportovních aktivit můžeme dělat spolu. Nebo se jdeme alespoň spolu projít na čerstvý vzduch. A čas trávený s dětmi je nejlepší zdroj energie i odpočinku. Jinak ráda relaxuji u zajímavé knížky nebo v posteli u fajn filmu.

A jakou hračku bych doporučila našim zákazníkům? S dětmi rádi vyrábíme, a tak určitě tvořící sadu od Re-Cycle-Me. Děti se díky ní navíc naučí, že staré věci nemusí letět do koše, ale mohou je dál využít. Magnety od Geomatrix nebo Magna-Tiles také udělají radost každému. Moje Klára chce vše na vyrábění nebo kreslení. Adam je zase velkým fanouškem právě magnetů a stavebnice Kapla.