Kniha Hra se stíny - The Game of Shadows

 
 

Kniha z řady originální a vzrušující série od Hervé Tullet. Hrajte si ve tmě se stíny a vymyslete si vlastní příběhy.

Dostupnost Na dotaz
250 Kč
Značka Hervé Tullet
Kategorie Knihy
Položka byla vyprodána...
 

Posviťte si na to, co se skrývá v noci na zahradě

The game of shadows je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm a skládá se z 8 vyřezávaných ilustrací z pevného kartonu.

Připravte si baterku, zhasněte a noční dobrodružství může začít.                  Slyšíte ten hluk na zahradě? Pojďme se podívat, co to může být..pták? veverka? záhadní tvorové schovaní ve křoví? Ztracený vlk, liška, slon nebo had? Překvapení! Je to naše kočka!

The game of shadows je kniha určená dětem od 3 let a podporuje jejich fantazii a představivost. Malí čtenáři budou potřebovat pomoc dospělého nebo staršího sourozence, který jim bude promítat obrázky na zeď.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

Hervé Tullet je francouzský autor knížek pro nejmenší. Svoji první knihu vytvořil v roce 1994 a od té doby se stal jedním z nejvíce inovativních autorů knih pro děti na světě. Ve Francii známý jako "Princ knih pro předškolní děti". Tullet přináší nový rozměr čtení knih, učí malé děti imaginárnímu a kreativnímu myšlení.

RECENZE - Herve Tullet

Madamecoquette.cz - do knihovničky / Hervé Tullet - Let's Play Games a Knížka 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.