Dřevěné 3D hmatové pexeso (40ks)

1 299 Kč –19 %
3D feel and find tvary
1 299 Kč –19 % 1 049 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Dřevěné 3D pexeso rozvíjí klíčové motorické dovednosti. Podporuje koordinaci očí a rukou, procvičení hmatu a poznávaní barev. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

3D hmatové pexeso pro rozvoj smyslových dovedností

Hračka "3D hmatové pexeso" je skvělým nástrojem pro rozvoj smyslových dovedností. S touto hračkou mohou děti prozkoumávat svět dotykem a rozvíjet své hmatové vnímání. 3D hmatové pexeso nabízí jedinečný zážitek, který kombinuje taktický dotek, vizuální vnímání a učení prostřednictvím hry.

Barevná a smyslová stimulace

3D hmatové pexeso rozvíjí dětskou paměť a koncentraci, ale také nabízí příležitost procvičit si rozpoznávání barev a tvarů. Každá dřevěná podložka v 3D hmatovém pexesu je vytvarována do podoby zvířete, rostliny nebo předmětu. Vaše dítě bude mít za úkol pomocí hmatu najít správnou dřevěnou podložku, která odpovídá tvaru a textuře předmětu v pytlíčku. Tímto způsobem rozvíjí jemnou motoriku, hmatové vnímání a logické myšlení.

Praktické balení na cesty

3D hmatové pexeso je dodáváno v elegantní krabičce, která obsahuje pytlíček, kam se všechny dřevěné části pohodlně vejdou. Díky tomu je tato sada ideální na cesty, protože si ji můžete snadno vzít s sebou kamkoliv. Vaše dítě tak bude mít neustálý přístup k zábavnému učení, ať už jste doma, na dovolené nebo u přátel.

  • Procvičování smyslového vnímání ve hravé podobě
  • Sada obsahuje 40 ks
  • Rozměr balení: 28,5cm x 22cm x 8cm
  • Zdravotně nezávadné barvy
  • Věk: 3+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: