Povídačky u kasičky

 
  • 1 z 4
 

Další hra ze série Povídačky, která rozvíjí finanční gramotnost dětí. Učí je správně hospodařit s pěnezi. Všímá si zde i hodnot, které za peníze, koupit nelze - lásku, přátelství, zdraví, pomoc ostatním, ...

Dostupnost Skladem
Běžná cena 249 Kč
Ušetříte 37,35 Kč (–15 %)
211,65 Kč    
Značka Aligames, Andrea Loflerová
Kategorie Hry
 

Zábazvné otázky, které směřují na děti i dospělé a rozvíjí finanční gramotnost dětí. Hra podporuje vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, rozvíjí pozornost, paměť, logické a matematické myšlení.

Povídačky u kasičky jsou určeny pro rodiny s dětmi ve věku 6-11 let, kdy rodiče začínají dětem dávat první kapesné. Povídačky u kasičky přináší zábavné i naučné otázky, aby děti pochopily základy finanční gramotnosti, co jsou úspory, výdaje, že nic není zadarmo a že nejen jídlo,ale i bydlení, elektřina, voda, telefon, oblečení a zájmové kroužky musí rodiče platit a vydělat si na to prací. Otázky jsou konzultovány se společností Yourchange o.p.s., která zajišťuje vzdělávání děti v oblasti finanční gramotnosti ve školách a také s paní Denisou Proškovou, která je autorka knihy „Kde rostou peníze“.

Tato hra  je složená ze 42 kartiček na karabině, které jsou metodicky seřazeny dle posloupnosti informací a doplněny 40 názornými kreslenými obrázky, které doplňují dané téma a 300 otázkami a úkoly rozdělenými do 5 oblastí, které všestranně děti rozvíjí - povídání, dívání, počítání, hádání a vyprávění. Je to jednoduchá zábavná i naučná hra pro min. 1 dítě ve věku 6- 11 let a 1 dospělého.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.