Plan Toys - Skládací autíčka

549 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Dřevěná skládací, tahací autíčka od Plan Toys jsou ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí podporovat rozvoj motorických schopností svých dětí. Doporučený věk 3+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Plan Toys - Skládací autíčka pro děti

Jsou skvělou hračkou pro děti, které se rády učí a objevují nové věci. Tyto hračky nabízejí spoustu možností pro hravou zábavu a rozvoj dětské fantazie. Každé z 3 autíček má vlastní stimulující vzor na kolečkách, který mění vzhled, když se hračka tlačí nebo za ní tahá. Tyto vzory pomáhají rozvíjet dětské smysly a podporují jejich kreativitu.

Bezpečnost a kvalita

Plan Toys hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva thajského kaučukovníku a splňují všechny bezpečnostní standardy. Díky své velikosti jsou snadno uchopitelné a jsou ideální pro rozvoj úchopu malými ručkami, jemné motoriky, prostorového a vizuálního vnímání a rozvoj smyslů.

Užijte si spoustu zábavy s Plan Toys autíčky a pomozte svým dětem rozvíjet se hravou formou!

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinaci ruka - oko
  • Rozměry: 7,3cm x 22,2cm x 5cm 
  • Materiál: dřevo z kaučukovníku
  • Bez formaldehydů, olova a těžkých prvků
  • Hračky majú certifikáty FSC, ISO 9001 a 14001
  • Ekologický obal - pro jeho výrobu je použit recyklovaný papír
  • Věk: 3+

Značka Plan Toys 

Plan Toys je značka, která se vyznačuje svým ohleduplným přístupem k životnímu prostředí. Společnost Plan Toys navrhuje své pracovní procesy tak, aby minimalizovala množství odpadu a co nejvíce šetřila energii. Zavádí inovace v recyklaci papíru a dalších produktů a neustále hledá nové způsoby, jak zlepšit a chránit naše životní prostředí.

Všechny PlanToys hračky jsou vyrobeny z čistě přírodního kaučukovníku. kteý produkují latex. Plan Toys se snaží udržet kaučukovník "čistý", což znamená, že se nepoužívají hnojiva v okolí stromu po dobu tří let. Tím se minimalizuje negativní vliv na okolní přírodu.  

Dřevo použité pro výrobu PlanToys je posíleno speciálním bezchemickým procesem umělého vysoušení, který zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost materiálu. Společnost Plan Tpys používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Díky tomuto procesu jsou hračky odolné a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: