Plan Toys - Kreativní kolíčková tabule

 
  • 1 z 2
 

Dřevěná tabulka s barevnými kolíčky je připravená pro děti od 3 let. Trénuje motoriku, posiluje vizuální vjem. Děti mohou poznávat a rozlišovat odpovídající barvy vkládáním barevných kolíčků do stejně barevných polí. Mohou si ale sestavovat kolíčky i bez tří přiložených šablon. Průměry hlaviček kolíčku jsou 2,5 cm a 1,5 cm.

Obsah balení: dřevěná deska, 3 karty se vzory, 50 barevných kolíčků (dvě různé velikosti)

Věk: 3 roky +

Dostupnost Skladem
849 Kč    
Značka Plan Toys
Kategorie Hračky
 

Kreativní kolíčková tabule


Kreativní hra pro děti od 3 let - kolíčková tabule. Postupuj podle vzorů či si vytvoř vlastní mistrovské dílo. Trénuje motoriku, posiluje vizuální vjem. Balení obsahuje dřevěnou desku, 3 karty se vzory a 50 barevných kolíčků dvou různých velikostí. Rozměry desky jsou 17 × 17,5 × 1,5 cm.

Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. CE.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.