Kravička (1ks)

199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Realistické, ručně vyrobená figurka kravičky z měkké, ekologické gumy. Každé zvíře je pružné na dotek a krásně malované. Doporučený věk:1+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte kreativitu a dovednosti vašeho dítěte s touto jedinečnou hračkou!

Každé zvířátko v našem setu je vyrobeno s ohromující pečlivostí. Jejich měkká tělíčka jsou pružná na dotek, což dětem umožňuje si s nimi hrát a tvořit různé scénky. A co víc, zvířátka jsou krásně malovaná, což přidává na jejich vizuální atraktivitě. Farma set obsahuje krávu, prase, ovce a koně, který byly ručně vyrobeny z ekologicky šetrného kaučuku. 

Naučte dítě komunikovat a tvořit příběhy!

Náš zvířecí set - Farma není jenom o hraní, ale také o rozvoji vašeho dítěte. Tato hračka podporuje komunikaci a jazykové dovednosti prostřednictvím popisného jazyka. Vaše dítě si bude vytvářet příběhy o každém zvířátku, pojmenovávat je a komunikovat s nimi. Tímto způsobem se rozvíjí schopnost vyjadřování a porozumění jazyku.

Bezpečnost a zábava jdou ruku v ruce!

Náš zvířecí set - Farma je speciálně navržen s ohledem na potřeby a bezpečnost malých dětí. Každé zvířátko bylo vyráběno s použitím gumy šetrné k životnímu prostředí, což zajišťuje, že vaše dítě se může bezpečně hrát a objevovat svět zvířátek bez obav.

  • Rozměr: cca 18cm
  • Věk:1+

 Oceněno cenou Praktické předškolní ceny 2013 - zlatá medaile.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: