Hmatový míč meteor / Sensory Meteor Ball

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Hmatový míč pro děti od 6ti měsíců je skvělou hračkou pro rozvoj jemné motoriky, zrakového rozlišení či koordinace pohybů. Jedná se o sadu 6ti hmatových míčků zapadajících do jednoho velkého o rozměru 185 mm. Malé míčky mají různé textury. Meteor ball je vhodný také pro děti se speciálními potřebami.

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
31.5.2022
1 029 Kč    
Značka TickiT
Kategorie Hmat
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
Vlastní prodejny
Vlastní prodejny
a výdejní místa
 

Hmatový míč, tzv. meteor ball, je skvělou hračkou pro nejmenší děti, protože rozvíjí jejich jemnou motoriku, zrakové rozlišení a koordinaci pohybů. Pomáhá také dětem se speciálními potřebami - dětem s ADHD, poruchami autistického spektra či zrakovým postižením. Jde o sadu 6ti hmatových míčků zapadajících do jednoho velkého o rozměru 185 mm. Malé míčky mají různé textury. 

Dětem s ADHD či poruchou autistického spektra pomáhá zklidnit se, zkoncentrovat. Díky tomu se mohou lépe soustředit na práci či vůbec se zkoncentrovat na nějakou činnost. Výborný je díky různým barvám jtl. míčů také pro zraková postižení.

Míč rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci pohybů zrakové rozlišení. Ideální je také pro tzv. koordinaci oko - ruka, kdy jde o propojení zrakových vjemů s pohybem horních končetin. Jde tedy o přenos viděného do písemné podoby, což je důležitým předpokladem pro úspěšné psaní (opisy, přepisy), ale i čtení. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: