Hmatový míč - Meteor

1 029 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Hmatový míč je skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky, zrakového rozlišení či koordinace pohybů. Vhodný také pro děti se speciálními potřebami. Doporučený věk od 6ti měsíců.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj jemné motoriky a zrakového rozlišení

Hmatový míč pro děti od 6 měsíců je skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky, zrakového rozlišení či koordinace pohybů. Sada obsahuje 6 hmatových míčků různých textur, které zapadají do jednoho velkého míče o rozměru 18,5cm. Tyto různorodé textury podporují hmatové vnímání a stimulují smyslový vývoj dítěte. Díky tomu se dítě učí rozlišovat různé povrchy a textury a získává lepší představu o světě kolem sebe. Tato hračka je také vhodná pro děti se speciálními potřebami, jako jsou děti s ADHD, poruchami autistického spektra či zrakovým postižením

Pomoc pro děti se speciálními potřebami

Meteor Ball je hmatový míč, který přináší užitek i pro děti se speciálními potřebami. Dětem s ADHD či poruchou autistického spektra pomáhá zklidnit se a zkoncentrovat. Díky tomu se mohou lépe soustředit na práci nebo vůbec se zkoncentrovat na nějakou činnost. Různé barvy míčků přispívají ke zrakové stimulaci, což je výhodou pro děti se zrakovým postižením. Meteor Ball je také skvělým nástrojem pro terapeutické aktivity, které podporují rozvoj jemné motoriky, zrakového vnímání a koordinaci pohybů. S touto hračkou děti s speciálními potřebami objevují radost z pohybu a smyslového vnímání.

Podpora koordinace oko - ruka

Míč rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci pohybů zrakové rozlišení. Ideální je také pro tzv. koordinaci oko - ruka, kdy jde o propojení zrakových vjemů s pohybem horních končetin. Jde tedy o přenos viděného do písemné podoby, což je důležitým předpokladem pro úspěšné psaní (opisy, přepisy), ale i čtení. 

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Zrakové rozlišení a stimulace
  • 6ks míčů s různou strukturou
  • 1ks základní, vkládacího míču
  • Rozměr: 18,5cm
  • Věk: od 6 měsíců

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: