Eliška Chalupová

eliška-300K partě holek z hračkářství Kidtown jsem se přidala před devíti měsíci. Sháněla jsem tehdy brigádu na léto a narazila na inzerát. A tak jsem si říkal, že to zkusím. Když jsem přišla na pohovor, okouzlilo mě celé místo. Útulný prostor, barevnost, hračky, práce v příjemném kolektivu. Nakonec se z toho vyvinula práce, ve které jsem už skoro rok. Vím toho teď spoustu o hračkách pro rozvoj osobnosti dítěte, ale naučila jsem se také připravovat skvělou kávu, která lidem chutná a vracejí se k nám pro ni. Vlastně nejen pro kávu, hlavně pro hračky, které nabízíme. Krásné ale je, že lidé přijdou třeba jen tak, protože se u nás cítí příjemně. Je to práce přesně pro mě, uplatním svoji fantazii, pracuji s dětmi, s počítačem - je prostě ohromně rozmanité.

Nejoblíbenější hračkou je můj první míč se zvířecími hlavami. Miluji ten vzor! Také mě pohltil Herve Tulett a jeho krásné knížky. Ráda bych si také vyzkoušela postavit všechny originální puzzle, které v obchodě máme. Každý můj pracovní den v Kidtownu se neobejde bez něčeho zvláštního. Mám ráda akce s dětmi, to je vždycky zážitek.

Radost mi dělá hodně věcí, samozřejmě rodina, přátelé, přítel, který mě po dlouhém dni doma přivítá. Ale i to, když vidím, že moje práce někoho potěšila a odchází od nás s úsměvem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.