Stavění tvarů podle barev

1 219 Kč –10 %
Stavění tvarů podle barev
1 219 Kč –10 % 1 097 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Dřevěná stavebnice, kdy se děti učí rozpoznávat jednotlivé tvary a barvy, které spolu kombinují a přiřazují na základovou desku, na které jsou barevně tyto kombinace zaznačeny.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sada obsahuje 13 dílů. Dřevěnou základovou desku, opatřenou kolíčky a barevnými kombinacemi, na které se děti snaží správně přiřadit jednotlivé tvary. A 12 tvarů - půlkruhy, obdélníky, tvar alá trojúhelník. Tyto samostatné tvary se děti snaží správně přiřadit na základovou desku. Nemusí však skládat jen podle určených barev, mohu si s tvary hrát samostatně, bez základové desky. Tvary mohou posloužit jako první stavebnice, při které děti rozvíjejí mimo jiné i prostorovou orientaci.

Celkově tato hračka napomáhá k rozvoji správného úchopu, jemné motoriky nebo se dětí učí základním barvám.

Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: