Dřevěné zvukové kostky (12ks)

1 739 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Dřevěné krabičky, obdoba zvukového pexesa, děti k sobě přiřazují správné zvukové kombinace a rozvíjí tak sluch a vnímání, ale také podporuje jemnou motoriku dítěte. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj sluchu a vnímání

Rozšiřte smyslové dovednosti svého dítěte s našimi zvukovými kostkami! Tato sada obsahuje 12 kostek, které poskytnou vašemu malému objeviteli zábavnou a interaktivní zkušenost. S pomocí těchto kostek se váš potomek naučí rozpoznávat různé zvukové kombinace a vyvinout svůj sluch a vnímání.

Zábavná a interaktivní hračka

Naše zvukové kostky mají inovativní design, který potěší jak děti, tak i rodiče. Sada obsahuje 6 různých zvukových kombinací, které jsou zakomponovány do dřevěných krabiček. Tyto krabičky jsou označeny plastovým víčkem z jedné strany a oranžovým plastovým úchopem ze strany druhé. Každá krabička je naplněna různými korálky, rolničkami a dřevěnými špalíčkami, které přispívají k jedinečným zvukovým efektům. Vaše dítě se bude těšit na objevování těchto kostek a jejich zajímavých zvuků.

Jednoduchá kontrola a rozvoj jemné motoriky

Cílem hry se zvukovými kostkami je rozpoznat dvě krabičky se stejným zvukem. Tato zábavná výzva podnítí myšlení vašeho dítěte a rozvíjí jeho schopnost vnímat jemné rozdíly mezi zvuky. Pokud se to dítěti nepodaří, nemusíte se obávat! Každá krabička je vybavena barevným plastovým víčkem na spodní straně, které pomůže najít správnou kombinaci. Toto víčko slouží nejen jako kontrola shody zvuků, ale také jako podpora pro rozvoj schopnosti rozpoznávání barev u dětí. Děti budou nejen trénovat svůj sluch a vnímání, ale také rozvíjet své dovednosti v oblasti barev, úchopu a jemné motoriky.

Hra se zvukovými kostkami nejen rozvíjí sluch a vnímání, ale také podporuje jemnou motoriku dítěte. Manipulace s dřevěnými krabičkami a hledání správných kombinací kostek posiluje jejich zručnost a koordinaci.

  • Rozvoj jemné motoriky a koordinace ruka - oko
  • Rozvoj sluchu
  • Rozpoznávaní barev
  • Balení obsahuje 12 zvukových krabiček (6 párů)
  • Materiál: dřevo, plast
  • Věk: 3+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: