Re-cycle-me - Džungle

 
  • 1 z 3
 

Re-Cycle-Me jsou inspirativní sady, z kterých vyrobíte ekologické věci pro princeznu či piráty, různá zvířátka, robota či raketu. Hračka rozvíjí tvůrčí schopnosti a především vede děti k recyklaci odpadu, protože děti učí vyrábět věci se zbytků použitých věcí.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
249 Kč    
Značka Fun2 Give
Kategorie Tvořivé hračky
 
Výprava do džungle 

Na cestu do džungle jsou ještě děti malé, v zoo mají zrovna zavřeno, ale zrovna chtějí vidět slona? Tak ho s dětmi vyrobte z materiálu, který najdete v tomto hezkém setu od Re-Cycle-Me. A k němu rovnou další zvířátka z džungle - lva, žirafu s dlouhým krkem, krokodýla, papouška anebo zebru. Vyrobit můžete i auto, kterým se lidé do džungle na zvířátka jezdí koukat. Navíc se děti přirozeně naučí tomu, že ne vše musí letět do koše, ale že všechny věci lze znovu zpracovat. A protrénují i kreativitu a jemnou motoriku.

Re-Cycle-Me - inspirativní sady

Re-Cycle-Me jsou inspirativní sady, ve kterých najdete potřebnou "směs" věcí ke tvoření různých předmětů a hraček, ke kterým přihodíte pár odpadků, vezmete si lepidlo a nůžky a můžete s dětmi hodiny tvořit. Cílem je vlastní výroba udržitelných hraček, opětovné využití odpadu a rozvoj kreativity dětí. Dětem můžete vybrat sadu z mnoha motivů (pro kluky roboty či piráty, pro malé slečny princeznovské motivy a přátelská zvířátka). 

Obsah balení Re-Cycle-Me Jungle:

návod, nálepky, pěnový materiál, šablony kol, vystřihovací postavičky, nalepovací oči, zmrzlinová dřívka, špejle, barevná pírka, svorky na upevnění kol, štětinaté drátky

Navíc budete potřebovat použité:

6x ruličku toaletního papíru, 1x krabičku na vajíčka na 12ks

Naučí se šetrně zacházet s odpadem

Značka Re-Cycle-Me se snaží o to, aby si děti i rodiče uvědomili, jak velké množství odpadu my lidé produkujeme a toto množství se snažili snižovat. Odpad totiž nemusíme pouze vyhazovat do správných kontejnerů, můžeme ho také recyklovat tvořením úžasných vlastnoručně vyrobených hraček a uměleckých předmětů.

Podle návodu i podle fantazie

V baleních Re-Cycle-Me najdete základní materiál, návod a doporučení, jaký odpad k výrobě budete potřebovat. Spoustu věcí vám tak výrobce napoví a mnoho toho při samotné výrobě vymyslí děti samy. Fantazii se meze nekladou. Děti budou stříhat, lepit, barvit a vymýšlet, kam co nalepí a jak co vybarví. A to děti ohromně baví a navíc to rozvíjí jejich jemnou motoriku i fantazii.

V krabicích s eko certifikátem

Kreativní sady najdete v krabicích s certifikátem FSC (http://www.czechfsc.cz: kupujete výrobek z šetrně obhospodařujících lesů). Uvnitř naleznete návod a materiál ke tvoření. Na každé krabici najdete, co vlastního budete k výrobě potřebovat. 

Doporučený věk:

Sady jsou určeny dětem od 4 let. Některé jsou ale složitější a ty výrobce doporučuje dětem od 8 let. 

Výrobce:

Sady Re-Cycle-Me jsou nápadem holandských rodičů, kteří chtěli vyrábět tzv. udržitelné hračky. Tedy opětovné využívat odpad. A touto hravou cestou to naučit také své děti. Design a průmyslovou výrobu má na starosti FUN2GIVE HONKONG LTD.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=KhwKAEqQoiE 

https://www.youtube.com/watch?v=iHPRk0DCDAo

https://www.youtube.com/watch?v=E1eGWtF35II

https://www.youtube.com/watch?v=QozN_OcZ1ak

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MD Avatar autora Zábava pro vnoučata 13.7.2017 07:27
Dobrý den, koupila jsem tedy nejen pro vnoučata, ale i pro sebe. Velmi nás to bavilo a co jsme vytvořili, můžete zjistit tady https://vyzobanaslunecnice.blogspot.cz/2017/07/recyklujeme-tvorime.html. Úžasná hračka. Už hledám další sadu. Přeji hezký den. Dušková
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.