Pracovní listy ke stažení

Přinášíme vám pracovní listy ke stažení

V současné době stále všichni přemýšlíme, jednak jak zabavit děti doma, ale také jak se s nimi doma efektivně učit. Připravili jsme si pro vás pracovní listy ke stažení, které můžete využít k opakování.

Angličtina - procvičujte s malými dětmi dny v týdnu, roční doby, barvy nebo části lidského těla. Po kliknutí na příslušný obrázek se vám pracovní list otevře v novém okně a zde si jej můžete jednoduše vytisknout či stáhnout.

EN_dny_v_tydnu  EN_colours  season  body

Logopedické listy - jsou skvělé pro grafomotorickou přípravu před psaním, ale také na rozvoj grafomotoriky při logopedických cvičeních. Ideální pro předškoláky, ale také prvňáky a všechny ostatní děti, které mají se psaním problémy.

logo_listy

Písmena a čísla - na procvičování písmen abecedy a jednoduchých čísel jsme připravili dobble a pexesa.

Dobble

dobble_pismena  dobble_cisla

Pexesa

pexeso_cisla  pexeso_pismena

 a bonus Dobble - barvy

dobble_barvy

Dobble i pexesa si můžete také objednat na našem e-shopu - Dobble - písmena, Dobble - čísla, Pexeso - písmena, Pexeso - čísla. Tipy na hračky, se kterými bude pobyt doma zábavnější najdete v našem článku Návod na přežití.

Mimořádná akce - sleva 15 % na všechny produkty platí i nadále až do odvolání.

E-shop je stále v provozu. Zboží je možné vyzvednout si u nás na výdejně v Bubenči nebo Na Vinohradech či si je nechat zaslat prostřednictvím GLS nebo Zásilkovnou. Výdejny fungují v omezeném režimu.

Sledujte nás, zítra budeme v dávce pracovních listů pokračovat. Těšit se můžete na zlomky či procvičování hodin.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.